Społem w Kielcach włączyło się w nurt pluszakowy

Autor: dlahandlu.pl 4 stycznia 2018 11:04

Społem w Kielcach włączyło się w nurt pluszakowy Fot. za KZRSS Społem

„Społem" Powszechna Spółdzielnia Spożywców Kielce w oryginalny sposób włączyła się w nurt pluszakowy. Przy okazji promocji zorganizowanej w jednym ze sklepów sieci, spółdzielcy zaprezentowali swoją maskotkę - Stefcia.

Imię przytulanki nie jest przypadkowe. Nawiązuje do Stefana Żeromskiego, który z jednej strony związany był z Kielecczyzną, z drugiej zaś należał do pionierów i propagatorów idei spółdzielczości w Polsce. Był on też autorem hasła "Społem", które potem stało się elementem nazwy polskich spółdzielni handlowych i produkcyjnych. Taki tytuł nosił ponadto wydawany przez pisarza pierwszy dwutygodnik propagujący ideę spółdzielczości, którego pierwszy numer ukazał się w 1906 r.

Pluszaka-maskotkę można było zdobyć w ramach akcji lojalnościowej sieci, robiąc zakupy w sklepie nr 10. Na razie nie jest planowana kolejna akcja tego typu, ale Spółdzielnia nie wyklucza tego w przyszłości.

Przeczytaj także:

„Społem” Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Kielcach istnieje na rynku kieleckim od 1919 roku. To największa polska firma handlowa w regionie świętokrzyskim, zatrudniająca ponad 700 pracowników. Znajduje się w pierwszej dziesiątce 100-u największych Spółdzielni w Polsce.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    5,55

  • Śr

    3,16

  • Min

    2,54

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8398

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 690655

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane