Społem w Olsztynie otworzy pierwszy sklep z szyldem Gama

Autor: dlahandlu.pl 12 maja 2017 10:57

16 maja olsztyńska spółdzielnia handlowa Społem otworzy nowy sklep. Mieszcząca się przy ul. Augustowskiej 3 placówka będzie pierwszym sklepem w mieście z szyldem Gama.

Przypomnijmy: w maju ubiegłego roku Społem po blisko 1,5 roku rozmów podpisała umowę z Grupą Eurocash i tym samym dołączy do Partnerskiego Serwisu Detalicznego.

Prezes spółdzielni zadeklarował, że sklepy Społem nie zmienią szyldu na PSD-owską Gamę. – Nasze sklepy to marka w Olsztynie i nie zamierzamy tego zmieniać - mówił w kwietniu ub. r. Stanisław Tunkiewicz, prezes Społem w Olsztynie, zapytany przez nas o warunki współpracy.

Przeczytaj także:

Do czego zobowiązała się Spółdzielnia? – Porozumienie z Eurocashem zakłada tzw. lojalność zakupową. W naszym przypadku musielibyśmy wydać na towary z Eurocashu 22 mln zł w ciągu dwóch lat. Nasze roczne obroty wynoszą około 115 mln zł, byłoby więc to niespełna 10 proc. rocznie. Spowoduje to naturalnie pewne przesunięcia wśród naszych dystrybutorów, ale będziemy się starali, aby nasi dotychczasowi dostawcy również w jakiś sposób włączyli się w nową sytuację - mówił Stanisław Tunkiewicz.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,89

  • Śr

    3,37

  • Min

    1,95

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8799

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane