Społem w Siedlcach planuje likwidację trzech sklepów i rozbudowę jednego z budynków

Autor: Tygodnik Siedlecki, KZRSS Społem 10 stycznia 2012 09:59

Rada Nadzorcza "Społem" Powszechnej Spółdzielni Spożywców w Siedlcach podjęła uchwałę, w której zobowiązuje zarząd do likwidacji trzech sklepów. Powodem tej decyzji są względy ekonomiczne.

 - To świeży temat, rozmowy o tym dopiero przed nami - powiedział "Tygodnikowi Siedleckiemu" Zbigniew Chaciński - prezes Zarządu "Społem" PSS w Siedlcach. - Chodzi o likwidację: Atlasu, Delikatesów przy ul. Kilińskiego i sklepu przy 3 Maja".

Informacja o planach likwidacji "Atlasu" wzbudziła konsternację, ponieważ ten, jeden z najstarszych domów handlowych w mieście, właśnie aktualnie się rozbudowuje.  Sam budynek zostanie przeznaczony na wynajem. Budynek po przebudowie całkowicie zmieni swoje oblicze. Jest położony w bardzo atrakcyjnym miejscu, w samym centrum Siedlec. Planuje się, że nowo wybudowana część Atlasu ruszy już w czerwcu 2012 roku. Kolejny etap inwestycji, czyli rozbudowa istniejącej części, zakończy się w kwietniu 2013 roku"

W 2011 roku siedlecka "Społem" PSS zlikwidowała swoje dwa sklepy, a budynki wydzierżawiła "Biedronce".

"Społem" PSS w Siedlcach jest właścicielem bardzo atrakcyjnych terenów w mieście. Do najcenniejszych należą te na placu gen. Sikorskiego oraz przy dworcu PKS. 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9685

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 772811

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane