Społem w Stalowej Woli inwestuje w modernizacje sklepów

Autor: stalowemiasto.pl/dlahandlu.pl 6 czerwca 2016 11:36

1 czerwca po kapitalnym remoncie otwarto sklep nr 38 spółdzielni Społem w Stalowej Woli, przy ul. Siedlanowskiego. W przyszłym roku zmodernizowane zostaną dwie kolejne placówki: sklep Justyna przy ul. Poniatowskiego i Lux przy Okulickiego.

Remont oraz wymiana sprzętu w sklepie kosztowały Społem około 250 tys. zł.

To nie pierwsza zakończona inwestycja w tym roku - zmodernizowano już sklep na osiedlu Piaski oraz wyremontowano restaurację „Słoneczną”. - W tej chwili pracujemy nad dwoma projektami. Jest to projekt przebudowy i kompleksowej modernizacji sklepu Lux przy ul. Okulickiego. Lux zmieni się kompletnie. Mamy już jego wizualizację. W tej chwili trwają prace projektowe przebudowy wnętrzna, zabudowy nowej galerii, tam również zrobimy delikatesy Społem. Sklep będzie mniejszy, wykonany w konwencji eleganckiej, będą tam obowiązywać normalne, dobre ceny - zapewnia prezes Jacek Nowicki w rozmowie z portalem stalowemiasto.pl.

Jak pokazują analizy wykonane przez Społem, dochody zmodernizowanych delikatesów na ul. Narutowicza po zmianach wzrosły aż o 40 proc. Z danych podawanych przy zakładaniu kart klienta wynika, że z sieci sklepów korzysta coraz młodsze pokolenie. Dużą grupę stanowią klienci w wieku 40- 45 lat.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    5,55

  • Śr

    3,20

  • Min

    2,24

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8427

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 688414

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane