PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Społem WSS Śródmieście zainwestowało w sklep Balbinka

Autor: dlahandlu.pl 31 sierpnia 2017 10:14

19 sierpnia br. po trwającym od 28 lipca remoncie otwarty został sklep Balbinka przy ul. Wiejskiej 20. Prace remontowe, które były prowadzone na części samoobsługowej, obejmowały wymianę posadzki, poprawki instalacji elektrycznej, wymianę klimatyzacji a także malowanie oraz montaż nowych regałów i urządzeń chłodniczych.

Za przygotowanie projektu aranżacyjnego oraz montaż mebli odpowiedzialna była firma Wireland z Bytowa. Urządzenia chłodnicze zostały zakupione w firmie ES System K, natomiast lodówki na piwo w firmie Frigoglass.

Po remoncie sklep stał się bardziej przestronny, a dostępny w nim asortyment został podzielony na konkretne grupy towarowe tak, aby ułatwić klientom odnalezienie poszukiwanych produktów.

Przeczytaj także:

„Społem” Warszawska Spółdzielnia Spożywców Śródmieście powstała w 1869 r. i jest najstarszą spółdzielnią społemowską w Polsce.

Sieć prowadzi działalność w ponad 20 placówkach handlowych: spożywczych i przemysłowych, z których największą jest DH Hala Mirowska mieszcząca się w obiekcie wpisanym do Rejestru Zabytków.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    1,70

  • Śr

    1,25

  • Min

    0,88

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7631

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 706264

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane