PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Społem z Częstochowy po roku negocjacji podpisuje umowę z PSD

Autor: www.dlahandlu.pl 29 marca 2013 11:01

W marcu strategiczną decyzję o wejściu do pełnej współpracy w ramach PSD podjęła jedna z największych spółdzielni w kraju - PSS Społem z Częstochowy - która ma własną sieć 52 sklepów spożywczych. Rozmowy i negocjacje toczyły się blisko rok.

Dla takich dużych spółdzielni PSD przygotowało indywidualny plan wsparcia operacyjnego, który przez nowy zarząd spółdzielni został w pełni zaakceptowany. Prezes Ryszard Buła ma plan inwestowania w najlepsze, przyszłościowe lokalizacje, planuje remodeling tych sklepów. - To rok szybkiego kroku do przodu naszej spółdzielni, chcemy mieć nowoczesne sklepy podejmujące konkurencję na rynku i chcemy nowocześnie nimi zarządzać, dlatego potrzebujemy zmian. Partnerski Serwis Detaliczny to nie jest grupa zakupowa tylko kompleksowy projekt wsparcia konkurencyjności spółdzielni, dlatego wybraliśmy tą współpracę - powiedział na spotkaniu z PSD Prezes Ryszard Buła.
Model współpracy z największymi spółdzielniami PSD wypracowało ze Społem w Kielcach w ciągu 3 lat współpracy, obecnie jest on wdrażany i dostosowywany do oczekiwań Społem w Częstochowie.

- Projekt współpracy w ramach PSD daje możliwość zwiększenia konkurencyjności sklepów spółdzielczych na rynku poprzez wdrożenie standardów sieci Gama, poprawę warunków zakupowych od dostawców i producentów, więcej lepszych promocji i wsparcie operacyjne dla sklepów. Poprzez wdrożenie nowej polityki cenowej u naszego strategicznego dostawcy Tradisu możemy nie tylko poprawić ceny zakupu, ale również obniżyć koszty funkcjonowania sklepów spółdzielczych oraz pracować nad wzrostami sprzedaży - informuje PSD.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    7,99

  • Śr

    6,59

  • Min

    3,94

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8221

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane