Społem Zakopane otwiera po remoncie SDH Granit jako wzorcowy sklep Gama

Autor: dlahandlu.pl 21 czerwca 2011 09:41

21. czerwca br. Społem Zakopane otworzy po remoncie sklep Parter SDH Granit. Placówka jest zlokalizowana przy ul.Kośćiuszki 3. Będzie to pierwszy sklep pod logo Gama, działający w Zakopanem.

Spółdzielczy Dom Handlowy Granit jest położony w centrum miasta w sąsiedztwie ul.Krupówki. Budynek to cztery piętra, w tym 2 piętra zajmują sklepy przemysłowe Społem.

Społem Zakopane prowadzi siedem sklepów spożywczych, CH Szymonek, trzy sklepy przemysłowe, piekarnię oraz trzy lokale gastronomiczne.

Partnerski Serwis Detaliczny S.A. to spółka powołana w ramach Grupy Emperia do pracy na rzecz Spółdzielni Społem. W Partnerskim Serwisie Detalicznym działa już 56 podmiotów, które tworzą nową sieć sklepów spożywczych - Gama.

Pakiet działań operacyjnych między PSD i spółdzielniami ma charakter nieobligatoryjny. Spółdzielcy sami wybierają te elementy, które uznają za
przydatne. Dodatkowo, umowa daje dowolność funkcjonowania placówek i możliwość wyjścia z projektu bez konsekwencji. W zamian Spółdzielcy zobowiązują się, że ich głównymi dostawcami będą spółki dystrybucyjne Grupy Handlowej Emperia.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    11,49

  • Śr

    6,86

  • Min

    3,68

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9324

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane