Spółka FRAC Handel Detal w likwidacji

Autor: www.dlahandlu.pl 28 stycznia 2016 12:02

Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie FRAC Handel Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Detal Spółka Komandytowo-Akcyjna podjęło uchwałę w sprawie otwarcia likwidacji spółki. Likwidator firmy wzywa wierzycieli do zgłoszenia swoich wierzytelności.

Z supermarketami Frac związane są trzy spółki: FRAC Handel Sp. z o.o. Spółka Komandytowo-Akcyjna, FRAC Handel Sp. z o.o. Detal Spółka Komandytowo-Akcyjna oraz AUTO-MARKET. Wszystkie mają siedzibę w Rzeszowie przy ulicy Lwowskiej 6.

14 grudnia 2015 r. Stokrotka zgłosiła do UOKiK zamiar nabycia części mienia spółki FRAC Handel Sp. z o.o. S.K.A.
- Na podstawie zawartej w dniu 4 grudnia 2015 roku warunkowej umowy przejęcia lokalizacji i warunkowej umowy zakupu wyposażenia pomiędzy „Stokrotka” Sp. z o.o. a FRAC Handel Sp. z o.o. S.K.A., Stokrotka zgłasza zamiar koncentracji, polegający na nabyciu części mienia (ruchomości stanowiących wyposażenie placówki handlowej) wraz z nabyciem tytułu prawnego na podstawie umowy obligacyjnej do jednej lokalizacji na terenie południowej Polski w województwie śląskim, w której prowadzony jest handel detaliczny artykułami FMCG - wyjaśniał UOKiK.

W maju 2015 r.  UOKiK uznał, że Stokrotka może przejąć 19 sklepów działających pod szyldem Frac.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    3,79

  • Śr

    2,15

  • Min

    1,35

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9060

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane