PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Spółka Janus rozszerza działalność na obszarze Polski południowo-wschodniej

Autor: portalspozywczy.pl 31 stycznia 2011 13:59

Prezes zarządu spółki Janus poinformował, że w związku z zaprzestaniem przez spółkę BiS w Lublinie działalności w dziedzinie hurtowej i detalicznej sprzedaży napojów alkoholowych, Janus zaproponował Zofii Szwarze, która dotychczas pracowała w tej firmie, pracę na stanowisku regionalnego dyrektora sprzedaży.

Jak tłumaczy Grzegorz Łuczak, prezes zarządu Janus SA w liście do kontrahentów, na początku stycznia br. BiS zakazał wywozu alkoholu do swoich klientów, mimo, że handlowcy przez cały czas zbierali zamówienia.

- Nam się wydaje, że to marnotrawstwo ludzkiego potencjału, nie mówiąc już o lekceważącym traktowaniu często wieloletnich klientów. Pani Zofia Szwara podziela naszą opinię. Postanowiliśmy zatem wspólnie podjąć kroki, aby obsługiwać ten rynek - wyjaśnia prezes Janus SA.

Przypomnijmy, zarząd spółki Janus podjął decyzję o rozszerzeniu działalności na obszar Polski południowo-wschodniej na posiedzeniu, które odbyło się 10 stycznia br. W tej chwili nowy obszar znajduje się on w fazie organizacyjnej, a w planach jest stworzenie trzech oddziałów. Pierwsi przedstawiciele handlowi już rozpoczęli pracę. Przyjmowane przez nich zamówienia będą realizowane z Torunia na drugi dzień od momentu złożenia zamówienia przez kontrahenta.

Janus SA działa od 1992 roku. Sieć sprzedaży składa się z dwóch kanałów: dystrybucji alkoholi do sieci sklepów detalicznych oraz dystrybucji do sieci hurtowych.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • Milena 2011-02-20 18:32:40

    Od kiedy Pani Dyrektor jest taka mądra. Trzeba było uczciwie pracować w Bisie, generować zyski dla spółki,traktować pracowników jak ludzi,a nie zaspokajać prywatne potrzeby własne i swojej rodziny.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7994

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane