PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Spółka Nasz Sklep przejęła trzy placówki GS w Krasnem

www.portalspozywczy.pl 20 marca 2015 09:43

PSH Nasz Sklep S.A. - spółka należąca do Grupy Specjał - przejęła prowadzenie działalności handlowej w trzech placówkach GS „SCh" w Krasnem.

PSH Nasz Sklep S.A. przejęła dwa sklepy w Rzeszowie przy ulicach Słocińskiej i Olbrachta oraz jeden w podrzeszowskiej Malawie o łącznej powierzchni 300 mkw.

Jak informują przedstawicele sieci Nasz Sklep wyposażenie pozwala na kontynuowanie bieżącej działalności bez konieczności czasowego zamykania tych placówek. Dlatego też PSH Nasz Sklep S.A. po przeprowadzeniu inwentaryzacji i zakupie aktualnego stanu magazynowego natychmiast rozpoczęła prowadzenie działalności.

Sklepy zostały za to dotowarowane obowiązującym w sieci asortymentem, co w najbliższym czasie ma zapewnić podwojenie sprzedaży. Przejmując sklepy sieć zapewniła pracę dotychczas zatrudnionym tam pracownikom.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • Piotr 2015-03-28 15:37:35

    I jak zwykle po wprowadzeniu odpowiedzialności materialnej straty pokryją pracownicy a co podwojenia sprzedaży nie ma szans -brak profesjonalnej kadry .Załoga wygląda jakby pracowała tam za karę.A ceny najwyższe w całej okolicy.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8099

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane