Spółka zależna Emperii buduje galerię handlową w Bydgoszczy

Autor: portalspozywczy.pl 6 lipca 2010 07:47

Należąca do Grupy Handlowej Emperia spółka Elpro rozpoczęła kolejną inwestycję - Galerię Stokrotka w Bydgoszczy. Obiekt znajduje się w dzielnicy Fordon przy ul. Bortnowskiego, będzie miał 2,5 tys. mkw. powierzchni najmu, a do kluczowych najemców należą supermarket Stokrotka oraz Pepco - sklep oferujący odzież oraz wszystko dla domu.

Obiekt zostanie otwarty w III kwartale 2010r. W chwili obecnej prowadzone są rozmowy z najemcami odnośnie wolnych lokali. W centrum planowane są przede wszystkim sklepy zaspokajające bieżące potrzeby okolicznych mieszkańców, w tym drogeria, salony telefonii komórkowej, pralnia, fryzjer, sklepy odzieżowe i obuwnicze oraz cukiernia z kawiarnią.

Firma Elpro wchodzi w skład grupy Emperia, jest właścicielem szeregu osiedlowych centrów handlowych. Specjalizuje się w obiektach o powierzchni handlowej nie przekraczającej 2 tys. mkw. W tej chwili Elpro rozwija zasięg swoich inwestycji na terenie całego kraju. Obecnie Spółka komercjalizuje obiekty własne, już istniejące oraz będace w fazie realizacji w takich miastach jak: Lublin, Chełmno, Chełm, Sokołów Podlaski, Świdnica, Biłgoraj, Bydgoszcz, Sanok, Elbląg oraz poszukuje nowych lokalizacji.

Wyłącznym agentem komercjalizującym projekt jest agencja King Sturge.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    7,45

  • Śr

    4,04

  • Min

    0,00

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9701

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 772811

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane