PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

SPS Handel stawia na markę Prim. Zielony Market zniknie z rynku

Autor: www.dlahandlu.pl 24 marca 2014 14:34

SPS Handel stawia na markę Prim. Zielony Market zniknie z rynku

Należąca do SPS Handel sieć Prim zwiększyła tempo rozwoju. W marcu dwie placówki, które działały pod szyldem Zielony Sklep zmieniły logo na Prim.

Nowe sklepy mieszczą się w Ostrołęce przy ulicy Papierniczej i Sikorskiego. 

W planach spółki jest ujednolicenie dwóch posiadanych sieci handlowych i prowadzenie marketów pod jednym brandem. W najbliższym czasie transformację przejdą kolejne sklepy Zielony Market.

Prim to w założeniu sieć dyskontowa uruchamiana na początku w rejonie północno-wschodniej Polski, która ma być docelowo obecna w całym kraju. Sieć prowadzi sklepy o powierzchni do 1000 mkw.
SPS Handel S.A. to firma zajmująca się od 1998 roku dystrybucją produktów spożywczych w całym kraju. Zaopatruje hurtownie, sieci handlowe oraz odbiorców detalicznych. Od początku swojej działalności jest również eksporterem do krajów Unii Europejskiej i Stanów Zjednoczonych. Pod koniec 2010 roku firma pozyskała partnera finansowego - grupę Resource Partners. Na mocy umowy fundusz objął mniejszościowy pakiet akcji SPS Handel S.A. o wartości 60 mln zł. 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • niezadowolony 2014-12-24 00:03:58

  Ta sieć nie tylko oszukuje klientów podnosząc marże przed promocją,a potem niby obniżając ceny.ale oszukują i wykożystują pracowników.Bez przerwy czepiają się drobnostek,nie zwracają uwagi na to ile kg trzeba przerzucić dziennie,a pracują tam przeważnie kobiety.Żadnych praw pracownika się nie przestrzega,na zmianie pracuje się pojedyńczo.nawet do wc nie ma jak wyjść,a kiedy sprawdzać terminy za które wciąż ścigają te dziewczyny.Płacą grosze i co najgorsze nawet paczek dla dzieci nie było,nie mówiąc o jakimś prezencie dla pracowników.Wszyscy dookoła dostali kasę lub bony,a prim ma pracowników w d...e.

 • klient 2014-03-25 22:41:34

  Ta sieć to wyłudzacze pieniędzy

ZOBACZ WSZYSTKIE (2)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  4,20

 • Śr

  2,94

 • Min

  2,28

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7880

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane