PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Środki owadobójcze należy ustawiać według przeznaczenia

Autor: dlahandlu.pl 11 maja 2010 10:02

Rynek środków owadobójczych i odstraszających owady rozwija się. Według analiz z roku na rok zwiększa się ilość sprzedawanych środków oraz ich dostępność w punktach detalicznych. - W ostatnim czasie najpopularniejsze są preparaty mające odstraszać i zwalczać kleszcze. Poza tym stale bardzo dobrze sprzedają się środki na mrówki, oraz mające odstraszać komary - informuje właściciel sklepu w Pruszkowie.

Handlowiec informuje, że klienci zwracają uwagę, czy środki są bezpieczne w użyciu i skuteczne. Zwłaszcza jeśli chodzi o produkty kierowane do dzieci. Kupujący w pierwszej kolejności poszukują produktów, wg ich przeznaczenia. Dlatego w handlowiec wyróżnił środki przeciwko owadom latającym, biegającym i molom. W obrębie tych rodzajów ma miejsce podział na różne sposoby aplikowania: aerozole, kremy, urządzenia elektryczne. - Kupujący najczęściej wybierają aerozole, najrzadziej kremy. Dużą popularnością cieszą się urządzenia elektryczne mające zwalczać komary. Tu ważne jest żeby oferować zapasy, a nie tylko pakiety startowe. Na rynku jest kilka systemów i należy mieć w ofercie wszystkie - zauważa sprzedawca.

Rynek środków owadobójczych tworzą segmenty: - przeciw owadom latającym, przeciw molom, środki uniwersalne, oraz środki przeciw owadom biegającym.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7763

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane