PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Stoiska W&S Alkohole pojawią się w 43 wypożyczalniach Beverly Hills

Autor: dlahandlu.pl 23 czerwca 2010 09:33

Stoiska W&S Alkohole pojawią się w 43 wypożyczalniach Beverly Hills

Sieć Beverly Hills podpisała porozumienie z siecią specjalistycznych sklepów z alkoholami pod szyldem W&S Alkohole. - Przeszliśmy pozytywnie okres testowy, który wypadł bardzo dobry i zdecydowaliśmy się wprowadzać stoiska z alkoholami w sieci naszych wypożyczalni - mówi Robert Sokołowski, dyrektor handlowy Beverly Hills.

Sklepy mają pojawić się jak najszybciej we wszystkich 43 wypożyczalniach w całej Polsce i będą działały wewnątrz lokali Beverly Hills, w wydzielonej zaaranżowanej specjalnie przestrzeni sklepowej. Sieć sklepów specjalistycznych W&S Alkohole należy do firmy AN.KA Dystrybucja, która została przejęta przez oddział holenderskiej grupy Invinments Holding. Serwis dlahandlu.pl informował w maju o zgodzie UOKiK wydanej na dokonanie tego przejęcia.

AN.KA Dystrybucja przez jest wyłącznym importerem wielu marek: wina, piwa, brandy, whisky i ginu z Francji, Hiszpanii, Włoch, Portugalii, Grecji, Niemiec, Chile, Argentyny, Australii, Stanów Zjednoczonych, Japonii, Indii, Singapuru. AN.KA Dystrybucja zajmuje się także sprzedażą koszy piknikowych, koszy delikatesowych oraz drewnianych skrzynek na wino oraz alkohole mocne. Do niej właśnie należy sieć 18 specjalistycznych sklepów W&S Alkohole.

Invinments Holding zajmuje się prowadzeniem działalności powierniczej. Należy do grupy kapitałowej HAL Trust - spółki do niej należące działają m.in. na rynkach sprzedaży sprzętu optycznego oraz aparatów słuchowych.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    2,39

  • Śr

    1,67

  • Min

    1,09

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7703

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane