PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Stokrotka wystartowała z nowym konceptem. Zobacz jak wyglądają sklepy 5-tka Market (galeria)

Autor: www.dlahandlu.pl 9 maja 2017 10:25

Stokrotka wystartowała z nowym konceptem. Zobacz jak wyglądają sklepy 5-tka Market (galeria) fot. materiały prasowe

Stokrotka od ubiegłego roku pracowała nad kolejnym, po supermarkecie i markecie, konceptem sklepu - formatem convenience. Zwieńczeniem tych prac było otwarcie 25. kwietnia 2017 roku przy ul. Głębokiej 8A w Lublinie pierwszego testowego sklepu w nowej formule.

- Nowe placówki detaliczne funkcjonować będą pod nazwą 5-tka Market i będą odróżniać się od innych sklepów działających w formacie convenience na rynku.Oparte będą mianowicie na formule franczyzowej, a ich mocną przewagą będą artykuły świeże i optymalnie dopasowany asortyment, w zupełności wystarczający do zaopatrzenia gospodarstwa domowego we wszystkie podstawowe artykuły spożywcze - wyjaśnia sieć Stokrotka.

W miarę rozwoju nowego formatu, sklepy 5-tka Market będą również przygotowane do świadczenia szeregu usług dodatkowych dla swoich klientów m.in. będą oferować darmowy dostęp do Wi-Fi, możliwość rejestracji usług telekomunikacyjnych, doładowania usług prepaid, dokonywania płatności za rachunki, czy możliwość skorzystania z usług firmy kurierskiej. Wizyta w sklepie 5-tka Market będzie też okazją do napicia się kawy czy zjedzenia ciepłej przekąski. Stokrotka ma w planach otwarcie kilkunastu takich sklepów w bieżącym roku.

Stokrotka Sp. z o.o. stanowi część detaliczną Grupy Kapitałowej Emperia, której koordynatorem jest Emperia Holding S.A. notowana od 2002 roku na Giełdzie Papierów Wartościowych.
Obecnie sieć obejmuje ponad 380 sklepów Stokrotka zlokalizowanych na osiedlach, w mini-centrach i galeriach handlowych. Typowe placówki handlowe mają od 200 mkw do 1000 mkw powierzchni sprzedaży i oferują od 4 do 10 tys. pozycji asortymentowych.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • Five 2017-05-10 10:38:01

    Co za kretyńska nazwa! "Pięć Market"? W logo nie ma słowa "piątka" W jakim to jest języku? Dlaczego te sklepy nie mogą nazywać się po prostu "Piątka"?

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7994

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane