Subway chce być największą siecią fast-food w Polsce

Autor: portalspozywczy.pl 20 lipca 2010 10:39

Sieć fast-foodów Subway wchodzi na stacje benzynowe w Europie Środkowej i Wschodniej, planuje również otwierać lokale w salonach samochodowych.

Sieć ma ambicje w ciągu pięciu lat stać się największą siecią fast-foodów w każdym kraju Europy Środkowej i Wschodniej.
- W chwili obecnej poszukujemy możliwości współpracy z sieciami stacji benzynowych w Środkowej i Wschodniej Europie. Jesteśmy też otwarci na współpracę z obecnymi wlascicielami lub najemcami stacji benzynowych - mówi Martin Princ menadżer rozwoju sieci Subway na Europę Środkową i Wschodnią. Pierwsza restauracja na stacji benzynowej została otwarta w czerwcu, w Pyrzowicach obok Katowic, na stacji BP. Rozwój na stacjach benzynowych planowany jest również w innych krajach Europy Środkowej i Wschodniej.
W ubiegłym roku sieć Subway otworzyła w regionie swoje punkty w centrach administracyjnych, w Pradze i w Warszawie. W podobnych miejscach planuje rozwój również w innych krajach Europy Środkowej i Wschodniej.

Subway prowadzi wszystkie ok. 33 tys. restauracje w 91 krajach na świecie na zasadzie franczyzy. W ubiegłym roku sieć otworzyła w całej Europie Środkowej i Wschodniej 53 nowe restauracje. W bieżącym roku chce otworzyć 35 kolejnych, w pierwszym kwartale otwarto już 18 nowych punktów.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9628

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane