Super-Pharm inwestuje w kampanię na portalu społecznościowym

Autor: dlahandlu.pl/PR 20 grudnia 2010 09:43

Agencja Digital One przygotowała pilotażowy serial online dla sieci Super-Pharm. Jest to najprawdopodobniej pierwszy polski serial przygotowany specjalnie do emisji na Facebooku. Projekt ma charakter pilotażowy, potrwa do połowy stycznia 2011 roku.

W ramach akcji, w profilu Super-Pharm na Facebooku wyemitowane zostaną 4 odcinki serialu, każdy poświęcony innemu zagadnieniu z obszaru zdrowia i urody.
- O tym, że internet dojrzał już do boomu wideo mówi się od kilku lat. Polski rynek kontentu wideo wciąż raczkuje, ale naszym zdaniem zbliża się do osiągnięcia swojego „momentum". Dlatego podjęliśmy w Digital One strategiczną decyzję, że chcemy już teraz dynamicznie budować nasze kompetencje w tym obszarze. Przygotowaliśmy ciekawy naszym zdaniem format webisodes - serii krótkich poradnikowych filmów online i zależało nam na tym, by znaleźć partnera do tego projektu, który zapewni mu dużą „neutralność". I znaleźliśmy w tej sprawie wspólny język z Super-Pharm. Oczywiście przygotowane epizody kwalifikują się do kategorii „branded content", ale promują wiele różnych brandów - mówi Olgierd Cygan, CEO/Managing Partner w Digital One.
Digital One przygotowała całościową koncepcję projektu oraz wyprodukowała serial, włączyła się także w prowadzenie komunikacji z konsumentkami poprzez profil Super-Pharm na Facebooku. Agencja przygotowała również kampanię reklamową, która będzie budować zasięg serialu na Facebooku, ma też na celu przyciągnięcie do profilu nowych fanek.
Super-Pharm to marka z korzeniami kanadyjskimi, o zasięgu globalnym. W Polsce działa od 2001 r., obecnie ma swoje salony („drugstores") w większości dużych miast w naszym kraju - są one unikalnym połączeniem apteki, drogerii i perfumerii. Strategia promocyjna sieci Super-Pharm zakłada oferowanie dermokosmetyków, leków OTC i markowych perfum w cenach do „- 60 proc."

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9201
Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane