PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Świnoujście: Nowe targowisko za 4 mln zł świeci pustkami

Autor: gs24.pl 7 kwietnia 2014 12:54

Oddane do użytku na początku tego roku targowisko miejskie świeci pustkami. Co trzeci pawilon nie znalazł nabywcy. Brakuje też klientów - podaje gs24.pl.

Zdaniem urzędników, brak handlujących na terenie nowego targowiska nie jest zjawiskiem nadzwyczajnym. Początkowo wydzierżawienie stoisk deklarowało 39 osób z czego 5 osób przed przystąpieniem do losowania, złożyło rezygnację. Następnie zrezygnowały 4 kolejne. Z 73 pawilonów jest podpisanych 49 umów, a 24 pawilony nie znalazły nabywców.

Decyzja o powstaniu tego obiektu zapadła po konsultacjach społecznych przeprowadzonych w 2011 roku.

Inwestycja kosztowała ok. 4 miliony 100 tysięcy złotych. W 75 proc.została dofinansowana z funduszu Jessica w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego - czytamy w gs24.pl.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • Ola 2014-04-07 14:28:11

    Po pierwsze musi być dobry dojazd z uwzględnieniem przystanku w pobliżu bazaru, gdy wraca się z zakupami. Często jest tak,że autobusem dojedzie się blisko targowiska czy hipermarketu z pustą siatką a z powrotem z siatką ciężką pełną zakupów trzeba iść kawał drogi na przystanek. W moim przypadku wtedy nie jeżdżę w takie miejsce na zakupy. Nie każdy dysponuje autem. Po drugie w początkach działalności trzeba przyciągnąć klientów ceną. Odpowiednio reklamować.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8221

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane