Syn miliardera chce stworzyć sieć alkoholowych dyskontów

Autor: Onet.pl 11 lipca 2014 12:07

Syn miliardera chce stworzyć sieć alkoholowych dyskontów

Ojczysta Czysta - pod takim logo ma się pojawić w Polsce sieć sklepów, będących połączeniem alkoholowego dyskontu z barem. Budowę pijalni wódek rozpoczęli Tomasz Gudzowaty, syn nieżyjącego miliardera oraz Grzegorz Ślak, menadżer zarządzający jego spółkami - podaje Onet.pl. Ojczysta Czysta ma liczyć docelowo 200 punktów w całej Polsce.

Jak twierdzi Grzegorz Ślak, lokale mają być połączeniem marketu alkoholowego oraz restauracji. To właśnie w nich można będzie zakupić różnorodne trunki razem z przekąską oraz polskimi potrawami - z golonką i schabowym na czele.

Inicjatorzy chcą zainwestować w ten projekt blisko 200 mln zł. Każdy lokal - czy to założony przez nich, czy też w formie franczyzy - ma kosztować ponad 1 ml zł. Alkohol do nich trafiać ma bezpośrednio z Akwawitu-Polmos, którego prezesem jest Grzegorz Ślak, a członkiem rady nadzorczej Tomasz Gudzowaty - czytamy w "Onecie".

Pierwszy punkt tej sieci ruszył na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie w kamienicy należącej do Gudzowatego. Wkrótce w stolicy ma powstać 10 podobnych lokali. Kolejnym etapem będzie szukanie franczyzobiorców w kraju.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,98

  • Śr

    7,38

  • Min

    4,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8859

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane