PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Sześć nowych sklepów w sieci Lewiatan Kujawy

Autor: dlahandlu.pl 28 stycznia 2011 11:44

W grudniu 2010 oraz na początku stycznia 2011 sieć Lewiatan Kujawy powiększyła się o sześć sklepów franczyzowych. Sieć posiada obecnie 240 sklepów.

Z dniem1 grudnia ubiegłego roku przyłączyły się do sieci cztery kolejne sklepy: w Ostrowite, Skrwilnie oraz dwa we Włocławku: przy ul. Toruńskiej oraz Dziewińskiej. Ponadto, na poczatku stycznia 2011 r. do sieci przystąpiły: Minimarket Max Bax zlokalizowany w Płocku przy ul. Walecznych oraz Minimarket FHU FRESKA z lokalizacją w Czerwińsku.

Polska Sieć Handlowa Lewiatan powstała w 1994 roku jako organizacja zrzeszająca kupców, prowadzących działalność handlową. Za główny cel postawiła sobie budowę zintegrowanej detalicznej sieci sklepów spożywczych, która stanie się największą siecią handlową działającą w systemie franczyzowym.

Jak niedawno informowaliśmy, 21 grudnia 2010 r. spółki Eurocash i Emperia podpisały umowę inwestycyjną, w ramach której Emperia sprzeda Eurocashowi udziały w spółce dystrybucyjnej Tradis oraz kilkunastu franczyzowych sieciach detalicznych m.in. Lewiatan Kujawy.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7869

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 707248

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane