PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Targowisko w Lublinie do likwidacji?

Autor: kurierlubelski.pl 30 października 2014 13:31

Grupa handlujących domaga się likwidacji targowiska obok Dworca Głównego PKS. Targowisko, które powstało na dawnym placu manewrowym PKS, na lubelskim Podzamczu od miesięcy kłuje w oczy lokalnych kupców. Ich zdaniem sprzedawany tam towar ma kiepską jakość i jest podejrzanie tani - czytamy na stronie kurierlubelski.pl.

Poza tym niektórzy handlujący nie mają kas fiskalnych, mimo że osiągają obroty, które zobowiązują do ich używania. Lokalni kupcy już wielokrotnie sygnalizowali ten problem. Teraz stawiają sprawę na ostrzu noża.

Teren, na którym powstało targowisko, należy do spółki Lubelskie Dworce, w której sto procent udziałów ma samorząd województwa. Rzeczniczka marszałka tłumaczyła, że spółka powinna sama zająć się problemem. Mimo wszystko, marszałek postanowił spotkać się z przeciwnikami targowiska.

Handlujący na targowisku nie kryją oburzenia.  Na likwidację miejsca do handlu nie zgadza się też firma, która dzierżawi teren od Lubelskich Dworców. Kilka miesięcy temu pojawiło się ogłoszenie, że poszukiwany jest nowy dzierżawca. Nie zgłosił się jednak żaden chętny.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,99

  • Śr

    3,06

  • Min

    2,05

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8099

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane