PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

Targowisko w Niepołomicach rusza po modernizacji

Autor: Dziennik Polski 27 grudnia 2013 09:55

W ostatni dzień roku mieszkańcy Niepołomic będą mogli zrobić pierwsze zakupy na odnowionym targowisku - podaje Dziennik Polski.

Targowisko dostanie nowego zarządceę - gminną spółkę "Wodociągi Niepołomice", ale pod względem formalnym wszystko pozostanie tam po staremu. Handel będzie odbywał się nadal we wtorki i piątki w godz. 5-14. Nie zmieni się także kwota opłaty targowej. 

Zmienią się natomiast warunki ,w jakich prowadzono handel. Wyremontowano nawierzchnię placu, a na jego części stanęła zadaszona wiata, mieszcząca dziesięć długich stołów, podzielonych na stanowiska handlowe. Kolejnych kilkadziesiąt miejsc dla kupców wyznaczono "pod chmurką" po obu stronach wiaty - czytamy w Dzienniku Polskim.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • Sprxedawca 2016-10-26 21:10:55

  Witam .jestem osobą która sprzedaje w Niepołomicach pod wiatą .wiatą nie spełnia swoich warunków do których jest przeznaczona ,zbyt krótki dach i duże otwory pod nim powodują że deszcz parada pod wiatą ,nie da się stać bo cały towar moknie.zle są zrobione spody kostki brukowej wszystką woda wpływa pod wiatr,nie ma odpowiedniego gwiazdy do wiaty od strony ulicy żeby sie rozpakowac ,wysoki narożnik utrudnia wjazd szyby w dachu wiaty przepuszczaja promienie słoneczne tak bardzo że trzeba rozkładać Parasole.jest wiele do zarzucenia jeżeli chodzi o funkcjonalność placu.arogancja i bezczelność osób które pobierają opłaty .

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  4,99

 • Śr

  3,62

 • Min

  2,51

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7804

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 706264

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane