PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Targowisko w Sanoku na czas remontu zostanie przeniesione

Autor: UM Sanok/dlahandlu.pl 22 lutego 2011 12:14

Jak niedawno pisaliśmy, jeszcze w tym roku w Sanoku ruszy przebudowa targowiska miejskiego. Według planu, po przebudowie w pięciu rzędach usytuowanych zostanie 76 stanowisk handlowych o pow. ok. 11 m kw. każde. Jak podkreśla burmistrz miasta, podczas remontu targowisko zostanie przeniesione w inne miejsce.

 W tylnej części placu, również pod zadaszeniem, stanie 10 stołów handlowych. Główne wejście do nowego zielonego rynku będzie usytuowane od strony ul. Lipińskiego i wygrodzone bramą. Wjazd dla samochodów dostawczych natomiast będzie się znajdował od strony byłego elewatora zbożowego.

-  Naszą intencją jest wspieranie, a nie niszczenie przedsiębiorczości na obecnym zielonym rynku. Chcemy utrzymać miejsca pracy, a nawet pomóc w utworzeniu nowych, poprzez zapewnienie lepszych warunków handlu. W okresie realizacji inwestycji zrobimy wszystko, aby stworzyć optymalne warunki funkcjonowania targowiska, które na ten czas zostanie przeniesione w inne, wyznaczone do tego miejsce - powiedział Wojciech Blecharczyk, Burmistrz Sanoka.

Obecne warunki handlowe na zielonym rynku w Sanoku są złe, zarówno dla kupujących, jak i sprzedających. Dlatego kilka lat temu władze miasta zleciły opracowanie projektu nowego targowiska, które objęłoby teren obecnego zielonego rynku wraz z terenami przyległymi.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    19,20

  • Śr

    11,63

  • Min

    9,07

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7763

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane