PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

Terminale płatnicze dają sklepom dodatkowe możliwości

Autor: Dziennik Gazeta Prawna 4 października 2010 10:43

Coraz większą popularność regulowania należności za towary i usługi kartami zauważają mali przedsiębiorcy, którzy do tej pory unikali terminali POS ze względu na dodatkowe koszty. Dzięki posiadaniu terminalu można zwiększyć atrakcyjność punktu handlowego przez wprowadzenie usług dodatkowych, tj. płatności rachunków, sprzedaży elektronicznych doładowań telefonów komórkowych, obsługi płatności bezstykowe czy usługi cash back - podaje Dziennik Gazeta Prawna.

Wraz z powszechnością korzystania przez sklepy i punkty usługowe z terminali do płatności kartami zmniejszają się koszty korzystania z tych urządzeń i zwiększa się oferta rynkowa.

Jak podaje dziennik, Bank Pekao wprowadził niedawno produkt o nazwie Pakiet Mój Biznes Płatniczy. Program łączy w sobie rachunek bieżący, kartę debetową, bankowość internetową i telefoniczną oraz terminal POS. Koszt pakietu wraz z wynajęciem urządzenia stacjonarnego to 109 zł, a bezprzewodowego 149 zł (koszt wydzierżawienia na rynku jedynie terminala to od 60 do 100 zł miesięcznie).

Na rynku pojawiają się też oferty centrów rozliczeniowych z jednodniowym dniem rozliczeniowym transakcji.


 

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • jola 2010-10-04 21:23:20

  terminale sa dobre takze dla klientow, nie nosze juz gotowki ze soba, tylko moja katrke kredytowa z getina i na nia robie wszelkie wieksze zakupy, a do sklepow be terminala nawet nie wchodze

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  18,99

 • Śr

  15,75

 • Min

  9,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7973

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane