PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Tomasz Dembiński prezesem Chocolate Company

Autor: dlahandlu.pl/pr 6 grudnia 2010 09:28

Tomasz Dembiński, partner w agencji reklamowej San Markos, został prezesem zarządu w spółce Chocolate Company Polska. Lokale firmy zostały do tej pory otwarte w Holandii, Niemczech, Francji oraz Luxemburgu. Pierwszy lokal w Polsce zostanie otwarty w styczniu 2011 w Warszawie w Galerii Mokotów.

- Przez wiele lat pracowałem na rzecz wielkich brandów, teraz sam będę wprowadzał nową markę na nasz rynek i budował ją od początku. To ogromne i ciekawe wyzwanie marketingowe, a także zarządcze - zarządzanie siecią handlową to działka dla mnie nowa, w której będę miał możliwość sprawdzenia nabytych do tej pory kompetencji managerskich. W to, że produkt się obroni nie wątpię - z powodzeniem wprowadziliśmy nasze wyroby już do kilkudziesięciu punktów na terenie Warszawy. Rynek czekolad w Polsce rośnie z roku na rok, a segment ręcznie wytwarzanej czekolady premium, do którego zaliczają się nasze produkty jest prawie nie zagospodarowany - powiedział Tomasz Dembiński, sweet CEO Chocolate Company Polska.

Produkty firmy Chocolate Company - ręcznie robione czekolady najwyższej jakości, dostępne są w wybranych restauracjach, kawiarniach, delikatesach na terenie Polski oraz będą dostępne w ogólnopolskiej sieci lokali własnych. Firma planuje otwarcie kolejnych dwóch lokali w 2011 w Warszawie i Wrocławiu, a docelowo w Polsce, pod marką Chocolate Company, otwartych zostanie 15 punktów własnych.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,90

  • Śr

    3,50

  • Min

    2,58

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7781

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane