PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Topaz będzie rozwijać sieć sklepów i zainwestuje w informatyzację

Autor: www.dlahandlu.pl 5 marca 2012 10:00

Topaz będzie rozwijać sieć sklepów i zainwestuje w informatyzację

Topaz zamierza utrzymać swój dynamiczny rozwój, zwiększyć obroty i kontynuować ekspansję w regionie. - Już wiosną planowane są otwarcia nowych, własnych punktów handlowych w województwie mazowieckim. Z pewnością dalej rozwijać się będzie franczyza. Ale inwestycje sieci zaplanowane na 2012 rok to nie tylko kolejne placówki. Topaz pracuje nad nowym modelem zarządzania i systemem informatycznym. Nowoczesne rozwiązania wdrożone zostaną na przełomie II i III kwartału - mówi w rozmowie z portalem www.dlahandlu.pl dyrektor generalny sieci sklepów Topaz, Jarosław Bieliński.

- Rok 2011 był dla Topazu kolejnym dobrym rok. Sieć odnotowała kilkunastoprocentowy wzrost obrotów, powiększyła się o nowe sklepy m.in. w Siedlcach i Zambrowie. Miarą bardzo dobrej kondycji sieci jest chociażby uzyskanie 24 miejsca w najnowszym rankingu Diamenty Forbesa w kategorii „Województwo mazowieckie przychody powyżej 250 mln zł" - dodaje Jarosław Bieliński.

Sieć Topaz liczy w tej chwili 31 sklepów własnych i 14 franczyzowych na terenie trzech województw: mazowieckiego, podlaskiego i lubelskiego.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    3,99

  • Śr

    2,96

  • Min

    2,24

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7631

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 706264

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane