Torimpex Trade upatruje swojej szansy we współpracy z lokalną siecią

www.portalspozywczy.pl 10 lipca 2014 15:03

Toruńska sieć supermarketów Torimpex Trade nie jest na sprzedaż, mimo że chętni na jej nabycie regularnie zgłaszają się z ofertami. Gdyby natomiast trafiła się możliwość połączenia sił z inną, małą siecią, w celu zwiększenia skali działalności i udziału w lokalnym rynku, Torimpex na pewno ją rozpatrzy - dowiedział się serwis portalspożywczy.pl od Janiny Bruź, wiceprezes Torimpex Trade.

Sieć obecnie liczy siedem sklepów i w najbliższym czasie nie będzie się powiększać. - Nie zamierzamy otwierać nowych lokalizacji, obecnie jest zbyt ciasno na rynku spożywczym - tłumaczy Bruź. Jak dodaje, trudno przewidzieć, czy kiedykolwiek w przyszłości Torimpex będzie otwierać jakieś sklepy również poza Toruniem, na przykład w okolicznych miejscowościach.
Ze względu na zbliżający się jubileusz 25-lecia firmy, Torimpex zamierza regularnie inwestować w remonty swoich placówek. Jak zdradziła naszemu serwisowi Bruź, sieć rok do roku poprawia swoje wyniki finansowe, a w pierwszym kwartale 2014 r. wyniki były wręcz "imponujące".
W czasie gdy konkurencja mocno inwestuje w rozwój kategorii produktów świeżych, regionalnych oraz żywności food-to-go, Torimpex nie pozostaje w tyle. - My również przykładamy ogromną wagę do świeżych warzyw i owoców, ale przy tym nie zapominamy o nabiale i branży mięsnej. Jesteśmy mocnym graczem na toruńskim rynku dzięki dbałości o jakość produktów, niskiej cenie i szerokiemu asortymentowi - komentuje wiceprezes Torimpex Trade.
Supermarkety Torimpex Trade powstały w 1990 r. W sklepach sieci, które zatrudniają ok. 250 osób, znaleźć można od 10 do 20 tys. pozycji asortymentowych.
Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    27,40

  • Śr

    17,62

  • Min

    11,98

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9476

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane