Torimpex Trade upatruje swojej szansy we współpracy z lokalną siecią

www.portalspozywczy.pl 10 lipca 2014 15:03

Toruńska sieć supermarketów Torimpex Trade nie jest na sprzedaż, mimo że chętni na jej nabycie regularnie zgłaszają się z ofertami. Gdyby natomiast trafiła się możliwość połączenia sił z inną, małą siecią, w celu zwiększenia skali działalności i udziału w lokalnym rynku, Torimpex na pewno ją rozpatrzy - dowiedział się serwis portalspożywczy.pl od Janiny Bruź, wiceprezes Torimpex Trade.

Sieć obecnie liczy siedem sklepów i w najbliższym czasie nie będzie się powiększać. - Nie zamierzamy otwierać nowych lokalizacji, obecnie jest zbyt ciasno na rynku spożywczym - tłumaczy Bruź. Jak dodaje, trudno przewidzieć, czy kiedykolwiek w przyszłości Torimpex będzie otwierać jakieś sklepy również poza Toruniem, na przykład w okolicznych miejscowościach.
Ze względu na zbliżający się jubileusz 25-lecia firmy, Torimpex zamierza regularnie inwestować w remonty swoich placówek. Jak zdradziła naszemu serwisowi Bruź, sieć rok do roku poprawia swoje wyniki finansowe, a w pierwszym kwartale 2014 r. wyniki były wręcz "imponujące".
W czasie gdy konkurencja mocno inwestuje w rozwój kategorii produktów świeżych, regionalnych oraz żywności food-to-go, Torimpex nie pozostaje w tyle. - My również przykładamy ogromną wagę do świeżych warzyw i owoców, ale przy tym nie zapominamy o nabiale i branży mięsnej. Jesteśmy mocnym graczem na toruńskim rynku dzięki dbałości o jakość produktów, niskiej cenie i szerokiemu asortymentowi - komentuje wiceprezes Torimpex Trade.
Supermarkety Torimpex Trade powstały w 1990 r. W sklepach sieci, które zatrudniają ok. 250 osób, znaleźć można od 10 do 20 tys. pozycji asortymentowych.
Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9685

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 772811

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane