Total inwestuje w województwie lubuskim

Autor: www.dlahandlu.pl 12 listopada 2015 11:53

Koncern Total, który na początku 2015 roku wszedł na polski rynek detalicznej sprzedaży paliw, otworzył dwie nowe stacje zlokalizowane województwie lubuskim: w miejscowościach Brójce i Iłowa.

Nowo otwarta stacja paliw w Iłowie, będąca częścią Truck Stop Iłowa, położona jest przy drodze krajowej nr 18/E36, biegnącej od granicy z Niemcami w Olszynie do węzła z autostradą A4 w okolicy wsi Krzyżowa.

Druga stacja otwarta w listopadzie znajduje się w miejscowości Brójce przy DK92, położonej niedaleko drogi krajowej nr 2/E30.

- Poprzez otwieranie nowych stacji w kolejnych lokalizacjach konsekwentnie realizujemy nasz cel, jakim jest systematyczny rozwój spółki na terenie Polski – powiedział Thibaud de Lisle, dyrektor generalny Total Polska.

Total Polska działa w Polsce od 1992 roku i ma ugruntowaną pozycję na rynku olejów silnikowych. Oferuje produkty dwóch znanych marek Total i Elf. Od 2010 roku Total prowadzi import oraz hurtową sprzedaż paliw. W grudniu 2014 uruchomił dwie pierwsze stacje paliw w Polsce.

 

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 3934

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 699518

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane