Tradis: Dobrze przygotowana oferta świąteczna przekłada się na wzrost obrotów

Autor: www.dlahandlu.pl 22 listopada 2011 10:30

Tradis zorganizował targi, które mają pomóc detalistom w przygotowaniu kompleksowej oferty asortymentowej na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia. - Listopad i grudzień to dla branży handlowej intensywny okres. Regionalny charakter targów Tradisu daje możliwość udoskonalenia zaopatrzenia placówek i przygotowania przez właścicieli sklepów przedświątecznej oferty odpowiadającej na lokalne potrzeby konsumentów. To przekłada się na zwiększenie obrotu w ich placówkach - przekonuje Jarosław Rudnicki, dyrektor zakupu, członek zarządu Tradisu.

Targi dają możliwość zakupu towarów w konkurencyjnych cenach, dzięki czemu klientom łatwiej jest funkcjonować na rynku, gdzie każdego dnia muszą zabiegać o konsumenta - dodaje Piotr Suchocki, dyrektor sprzedaży Makroregionu Północny-Wschód Tradisu.

W tym miesiącu dystrybutorzy, producenci i detaliści z Podlasia spotkali się na jedenastej już edycji targów handlowych w Białymstoku. Makroregion Północny-Zachód Tradisu zorganizował spotkanie dla detalistów z województwa zachodniopomorskiego oraz okolic. Z kolei w październiku targi w Dąbrowie Górniczej zgromadziły przedsiębiorców branży spożywczej z południowej części Polski. Podczas targów producenci artykułów spożywczych, alkoholowych, nabiałowych oraz chemiczno-kosmetycznych przedstawili detalistom specjalnie przygotowaną ofertę, która obok nowości zawierała także typowo świąteczne produkty.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    3,69

  • Śr

    2,89

  • Min

    2,14

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 10804

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 748653

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane