PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

Tradis wesprze reklamowo sieć Lewiatan, by zwiększyć jej rozpoznawalność

Autor: dlahandlu.pl 2 sierpnia 2013 14:17

Tradis został sponsorem Jagiellonii Białystok, klubu piłkarskiej T-mobile ekstraklasy. Dzięki zawartej umowie przez rok marka Lewiatan będzie promowana nie tylko na koszulkach piłkarzy, ale również na nośnikach reklamowych stadionu oraz w ogólnopolskiej telewizji Canal+.


„Dla każdej marki franczyzowej należącej do grupy Eurocash przygotujemy plany promocyjne i komunikacyjne. Takie wsparcie od dawna otrzymują sklepy abc i Delikatesy Centrum, teraz nadeszła pora na sieci zarządzane przez Tradis" - powiedział Pedro Martinho, prezes Tradisu.  Sieć Lewiatan posiada ponad 2.700 placówek w całej Polsce, które są odwiedzane miesięcznie przez ponad 1,5 mln konsumentów.
Tradis inwestuje w sponsoring Jagiellonii z przekonaniem, że nawiązana współpraca przełoży się na lepsze wyniki finansowe franczyzobiorców sieci Lewiatan. Obecność piłkarzy w materiałach reklamowych zachęci klientów do robienia zakupów w Lewiatanie i zwiększenia częstotliwości zakupów, a obecność logo na koszulach i na stadionie wpłynie na wzrost rozpoznawalność marki Lewiatan.
W ramach umowy Tradis będzie mógł promować markę Lewiatan, wykorzystując wizerunek piłkarzy. Przewidziana jest obecność zawodników na materiałach reklamowych, zarówno tych ogólnych promujących sieć, jak również na plakatach produktowych. Sportowcy będą gościć na eventach organizowanych przez Tradis dla Sieci Lewiatan, takich jak otwarcia sklepów, targi, festyny czy pikniki.
Tradis, wraz ze spółkami zależnymi planuje organizować konkursy i inne aktywności promocyjne, w których nagrodami mogą być np. bilety na mecze z udziałem Jagiellonii. Logo Lewiatana będzie także promowane w relacjach z meczów i innych wydarzeń sportowych związanych z klubem - o zasięgu nie tylko regionalnym, ale również ogólnopolskim, w tym w telewizji CANAL+, która ma wyłączność na transmisję wszystkich meczów T-Mobile ekstraklasy.

Podobał się artykuł? Podziel się!

 • 10.

  JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  9,99

 • Śr

  6,22

 • Min

  4,99

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8523

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane