Trafika powiększy się w przyszłym roku o 30 lokalizacji

Autor: www.dlahandlu.pl 29 grudnia 2016 09:09

Otwarta kilka dni temu w Aleksandrowie Kujawskim ,,Trafika” to 53. specjalistyczny sklep sieci Trafika, rozwijanej od 19 lat przez rodzinną firmę Tabak Grupa Sp. z o.o. z Kalisza. Plany na następny rok przewidują uruchomienie około 30 placówek.

- Handlem papierosami firma zajmuje się od lat 80. minionego wieku. Wykorzystując zdobyte doświadczenie dziewiętnaście lat temu zaczęto tworzyć sieć Trafika. Sklepy oferują klientom między innymi papierosy, tytonie, cygara, alkohol, kawę i różnorodne akcesoria. Pierwsze powstały w Kaliszu i okolicznych miastach, ale obecnie zlokalizowane są w kilku województwach centralnej i zachodniej Polski – mówi Jacek Cieśliński, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu Tabak Grupa Sp. z o.o. - Trwa proces przebranżawianie sklepów z tytoniowych na tytoniowo-alkoholowe. Asortyment liczy około  2500 pozycji. Powierzchnia sklepów wynosi średnio około 50 m2.  

Przez minione 19 lat sklepy niejednokrotnie zamykano, zmieniano ich lokalizację i otwierano nowe. W sieci Trafika są obecnie 53 placówki, z których dziewięć jest typowo tytoniowych, a pozostałe tytoniowo-alkoholowe. W tym roku, poza Aleksandrowem Kujawskim, sklepy otwarto między innymi w Inowrocławiu, Kępnie, Pleszewie i Kluczborku.

Plany na 2107 rok obejmują uruchomienie około 30 placówek, w tym wysp w galeriach handlowych, które oferować będą wyroby otwartej w tym roku fabryki Amber Tobacco Factory, należącej do Tabak Grupy.   

Na potrzeby własnych sklepów firma zbudowała w Kaliszu centrum logistyczne, z którego korzystają także inni odbiorcy. Klienci mogą także dokonywać zakupów w sklepie internetowym www.trafika.pl oraz hurtownię internetowej www.skleptytoniowy.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    19,20

  • Śr

    11,56

  • Min

    8,78

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8609

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane