Trzy kolejne sklepy pod szyldem Gama

Autor: dlahandlu.pl 13 października 2014 11:08

Sieć Gama rośnie. W październiku ruszyły trzy nowe sklepy z jej logo. Placówki zostały otwarte w Kędzierzynie-Koźlu, Puławach oraz Ornecie.

3 października ruszyła czwarta Gama w Puławach. Sklep położony jest w centrum miasta w pasażu handlowym. Spółdzielnia wykonała gruntowny remont placówki, wymienione zostało wyposażenie i urządzenia w sklepie.

Kolejne otwarcie Gamy nastąpiło również w Kędzierzynie-Koźlu. Piąty sklep pod wspólnym szyldem położony jest w osiedlu mieszkaniowym, naprzeciw szkoły. Wykorzystując korzystną lokalizację spółdzielnia zdecydowała się wprowadzić sprzedaż hot-dogów w ramach Bistro Cafe. 

Z kolei 8 pażdziernika w supermarkecie w Ornecie, należącym do PSS"Społem" w Dobrym Mieście, została otwarta druga Gama w mieście (szósta w spółdzielni). 

Gama to ogólnopolska, spółdzielcza sieć sklepów spożywczych, która zrodziła się w formie koncepcji w 2010 roku z inicjatywy PSD i Spółdzielni Partnerskich, a w czerwcu 2011 w Zakopanem ruszyła pierwsza placówka pod tym szyldem. Sieć bazuje na sklepach już działających oraz nowo otwieranych w ramach Spółdzielni współpracujących z PSD. 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8682

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane