PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Trzy nowe sklepy w sieci Spar

Autor: www.dlahandlu.pl 3 października 2016 09:32

22 września do sieci Spar dołączyły trzy nowe sklepy – w Zembrzycach (woj. małopolskie), Czerninie (woj. dolnośląskie) i w Sosnowcu (woj. śląskie).

Sklep w Zembrzycach otwarty został w formacie Spar, mieści się w nowo wybudowanym obiekcie o powierzchni 270 mkw., posiada trzy stanowiska kasowe. Sklep dołączył do kilku już istniejących w miejscowości placówek spożywczych, jednak właścicielka jest przekonana, że Spar doskonale poradzi sobie na konkurencyjnym rynku: - Od początku wiedziałam, że zdecyduję się właśnie na SPARa, bardzo często bywam poza granicami Polski i znam tę markę bardzo dobrze, to rozpoznawalna, prężnie działająca sieć. Dodatkowo warunki, które zapewnia, dzięki współpracy z firmą Bać-Pol powodują, że franczyzobiorca decydujący się na prowadzenie sklepu otrzymuje bardzo dobry start i możliwości późniejszego funkcjonowania z atrakcyjną ofertą na rynku - mówi właścicielka.

Sklep w Czerninie, przy ul. Rynek 7 posiada powierzchnię 200 mkw., dwa stanowiska kasowe, otwarty został w formacie Spar. Sklep usytuowany jest przy głównej drodze, co zwiększa ruch klientów sklepie, również tych tylko przejeżdżających przez miejscowość. Placówka mieści się w lokalu, w którym wcześniej już znajdował się sklep, została odnowiona i zaadaptowana zgodnie ze standardami sieci. Właściciel doskonale zna zapotrzebowania lokalnych konsumentów, gdyż jest to już jego 26. placówka otwarta w sieci SPAR.

Placówka w Sosnowcu przy ul. Hallera 16 otwarta została w formacie SPAR Express, ulokowane w nim zostały 3 stanowiska kasowe. Sklep znajduje się w środku dużego osiedla mieszkaniowego w budynku, w którym wcześniej funkcjonował już inny sklep. Nowo otwarta placówka jest pierwszą, wziętą we franczyzę w sieci SPAR przez właściciela.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7869

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 707248

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane