Twój Market nie boi się konkurencji Tesco i Biedronki

Autor: dlahandlu.pl 24 listopada 2010 09:18

Sklep został otwarty 20 listopada. Powierzchnia obiektu liczy 2 tys. mkw., z czego 900 mkw. zajmuje sala sprzedaży. 450 mkw. zajmą najemcy. Do wynajęcia pozostał w już tylko jeden boks handlowy.

- Sklep jest usytuowany na największym osiedlu w mieście. Konkurencja jest duża: obok mieści się sklep Biedronki, a 4 grudnia nastąpi otwarcie marketu Tesco. Nie boimy się tego, gdyż naszą ofertę kierujemy do innego klienta. Chcemy pozyskać lojalnych kupujących, którzy mogą robić u nas codzienne zakupy. Stawiamy przede wszystkim na produkty świeże: owoce, warzywa, mięso i wędliny. Wyroby piekarnicze i cukiernicze są naszej własnej produkcji. Jako jedni z nielicznych na lokalnym rynku produkujemy chleb bez żadnych polepszaczy - mówi Piotr Białecki z działu inwestycji i rozwoju sieci Twój Market.

Podobnie jak w placówce w Izbicy Kujawskiej, zamontowano tu oświetlenie w systemie LED. Jak mówił na naszych nie tylko oszczędności na kosztach zużycia energii. Dzięki tej inwestycji nie będzie potrzeby tak częstej wymieniany oświetlania.

Sieć Twój Market jest aktualnie jest obecna na terenie województw: dolnośląskiego, kujawsko-pomorskiego i wielkopolskiego. Sieć liczy 26
sklepów.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • Laura 2011-11-30 15:29:57

  Do Diany: Zupełnie się nie zgadzam z Twoją opinią, ja sto razy bardziej lubię robić zakupy w Twoim Markecie - milsza obsługa, atmosfera zakupów też bardziej przyjazna. W cenach dużej rozbieżności nie widzę, a towary tam mają świeże, kupuję tam bardzo często i jeszcze nie zdarzyło się, żebym była niezadowolna!

 • DIANA 2011-01-23 20:36:27

  no ja wolę TESCO jak TWÓJ MARKET jest drogi i maja stare mięso MASAKRA

ZOBACZ WSZYSTKIE (2)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  4,99

 • Śr

  2,61

 • Min

  0,00

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9413

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane