PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Twój Market zainwestował w system zamgławiania warzyw

Autor: www.dlahandlu.pl 18 kwietnia 2012 09:31

- Już niespełna 2 tygodnie po uruchomieniu zamgławiania w naszym sklepie zauważyliśmy zdecydowany wzrost sprzedaży warzyw - mówi kierownik sklepu. Nowy system został zainstalowany przez firmę Etis.

- Obecnie produkty cały czas wyglądają świeżo i zachęcająco a co najważniejsze - nie tracą witamin.  Zaobserwowaliśmy także wzrost wartości koszyka zawierającego świeże produkty zielone np. sałatę. Klienci chętniej sięgają po produkty delikatesowe takie jak wędliny czy też sery. Niezmiernie istotnym jest także to, że praktycznie nie odnotowujemy żadnych strat w sektorze warzyw - mówią przedstawiciele sieci.

Zamgławianie warzyw jest dla mieszkańców USA i licznych krajów Europy Zachodniej powszechnym standardem gwarantującym wysoką jakość kupowanych towarów. System co kilka minut nawilża wyłożone warzywa czystą wodą. Woda, w postaci delikatnej mgiełki, osadza się na ich powierzchni i zostaje absorbowana. Badania dowodzą, że nawilżone w ten sposób warzywa zachowują swoją świeżość 2 razy dłużej i posiadają ok 30% więcej witamin w porównaniu w produktami tego typu, które nie są nawilżane.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    8,99

  • Śr

    6,92

  • Min

    4,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7912

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane