Tyskie wspiera sprzedaż, organizując konkurs dla detalistów

Autor: dlahandlu.pl 29 lutego 2012 14:20

1 marca rozpoczną się działania wizerunkowe i prosprzedażowe piwa Tyskie z udziałem: Zbigniewa Bońka, Luisa Figo i Marco van Bastena pod nazwą „Chcemy kibicować!". Od marca na detalistów i właścicieli lokali gastronomicznych czekają liczne aktywności handlowe. Działania te połączone z akcjami skierowanymi do konsumentów oraz szeroko zasięgową kampanią reklamową w telewizji, prasie, radio i Internecie mają pomóc detalistom zwiększyć zyski w gorącym okresie przed i w czasie największego piłkarskiego święta w kraju.


W kampanii silny akcent postawiono na wsparcie punktów sprzedaży i gastronomii. Tyskie zaoferuje specjalnie przygotowane mechanizmy, nastawione na zwiększenie rotacji produktu i obustronne generowanie zysku.
Już w marcu na sklepowych półkach pojawi się promocyjny pack „7+1". Jednocześnie do właścicieli sklepów dotrą materiały POS z wizerunkiem Zbigniewa Bońka, Luisa Figo i Marco van Bastena. Oprócz intensywnego wsparcia sprzedaży, Tyskie przygotowało dla detalistów konkurs z nagrodami „Tyskie - Widocznie Najlepsze!". Mogą wziąć w nim udział wszyscy właściciele sklepów handlu tradycyjnego i nowoczesnego. Zadaniem uczestników będzie zadbanie o jak najlepszą widoczność marki w sklepie. Punktowane będą m.in.: udział Tyskiego na sklepowych półkach, przestrzeganie standardów ekspozycji marki w firmowych lodówkach oraz dbanie o stałą dostępność schłodzonego piwa. Wszystkie punkty zostaną zaopatrzone w specjalnie zaprojektowane materiały POS. Konkurs potrwa do końca kwietnia. Zwycięzcy wyłonieni przez komisję zostaną nagrodzeni kuponami Sodexo o wartości do 3000 złotych.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,90

  • Śr

    3,39

  • Min

    0,00

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9201
Ilość aktualnych ofert: 397 662