PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

Udany koniec roku dla franczyzy Carrefour

Autor: pr, www.dlahandlu.pl 14 stycznia 2014 09:28

W ostatnim miesiącu ubiegłego roku firma Carrefour otworzyła aż 15 nowych sklepów franczyzowych. Na uwagę zasługuje fakt, że tylko w Warszawie w grudniu powstało 7 nowych sklepów należących do sieci.

- Jestem bardzo zadowolony z dynamicznego rozwoju franczyzy Carrefour w Polsce. Staramy się zapewnić naszym partnerom kompleksowe wsparcie na każdym etapie prowadzenia sklepu. Słuchamy naszych franczyzobiorców, reagujemy na ich opinie i dostosowujemy się do lokalnego otoczenia - mówi Francois Vincent, Dyrektor ds. Franczyzy Carrefour Polska. - Prawdziwa franczyza to nie tylko przekazanie partnerowi znanego logo, ale przede wszystkim partnerska współpraca, w której obie strony biorą odpowiedzialność za rozwój biznesu. Carrefour nie zostawia swoich partnerów w potrzebie i stara się im pomóc - dodaje Francois Vincent.

Na uwagę szczególnie szybki rozwój sieci franczyzowej Carrefour w Warszawie. 13 grudnia uroczyście otwarto już 100. sklep franczyzowy w stolicy. Oprócz nowoczesnej placówki przy Al. Jerozolimskich w grudniu powstało w Warszawie jeszcze 6 innych sklepów.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • głos_franczyzy 2014-01-14 21:35:28

  STO SKLEPÓW W SAMEJ TYLKO WARSZAWIE, CHYBA TYCH POMARAŃCZOWYCH KIOSKÓW. I TO NAZYWACIE DYNAMICZNĄ EKSPANSJĄ? JAKIE KOMPLEKSOWE WSPARCIE, PODAJ FRANCOIS ILE ZAMKNĄŁEŚ SKLEPÓW LUB PRZEROBIŁEŚ NA WIEJSKIE GLOBI. A TO WASZE LOGO TO TAK ZBRZYDŁO NASZYM KLIENTOM, ŻE NIE MOGĄ SIĘ DOCZEKAĆ KIEDY JE ZDEJMĘ. STANIE SIĘ TO JUŻ NIEDŁUGO, A W KOLEJCE CZEKAJĄ TAKŻE INNI ZNAJOMI ZGNOJENI PRZEZ CARREFOUR. WSZYSTKIM NOWYM POTENCJALNYM OFIARĄ ODRADZAM PODPISYWANIE UMOWY Z CARREFOUR. PAMIĘTAJCIE, ŻE NAJLEPSZA FRANCZYZA TO W FORMULE MIĘKKIEJ, Z JAK NAJMNIEJSZĄ FIRMĄ, PONIEWAŻ CZYM WIĘKSZA FIRMA TO ROBICIE TYLKO NA UTRZYMANIE ARMII DYREKTORÓW, PREZESÓW, KIEROWNIKÓW I INNYCH CO IM TY HU...U NIE MOŻNA POWIEDZIEĆ.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  4,90

 • Śr

  3,45

 • Min

  2,58

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8001

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 707248

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane