PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Usługa cash back dostępna w 23 tys. placówek handlowych

Autor: dlahandlu.pl 6 września 2010 12:26

Bank Millennium rozpoczął oferowanie swoim klientom usługi Visa cash back, która umożliwia wypłacanie jednorazowo do 200 zł w placówkach handlowo-usługowych, np. sklepach, supermarketach, restauracjach czy na stacjach benzynowych, podczas płacenia za zakupy debetową kartą Visa.

- Zaoferowanie usługi Visa cash back przez Bank Millennium znacząco rozszerza jej dostępność w Polsce. Z wypłaty gotówki w kasach ponad 23 tys. placówek handlowych i usługowych mogą już korzystać indywidualni posiadacze ponad 80 proc. debetowych kart Visa wydanych w Polsce - stwierdził Jakub Kiwior, dyrektor Visa Europe w Polsce.

Obecnie usługa jest dostępna w pojedynczych sklepach, w wielu lokalnych czy regionalnych sieciach placówek detalicznych, a także w niektórych sieciach ogólnopolskich, jak np. hipermarkety Real, sklepy Żabka, stacje paliw BP, czy sieć salonów EMPiK. Na początku lipca br. usługę Visa cash back zaczęła oferować największa w Polsce sieć stacji paliw Orlen i Bliska.

- Placówek oferujących usługę Visa cash back będzie przybywać coraz szybciej w związku z programem Kartą Visa zapłacisz wszędzie, który ma doprowadzić do podwojenia liczby placówek detalicznych przyjmujących płatności kartami do 400 tys. w ciągu pięciu lat, przy jednoczesnym unowocześnieniu sieci akceptacji - dodał Jakub Kiwior.

Z usługi Visa cash back można skorzystać niezależnie od kwoty zakupu opłacanego kartą - nie ma znaczenia, czy wyniesie on 30 zł, czy 250 zł. Z tej formy wypłaty gotówki można przy tym korzystać wiele razy w ciągu dnia - za każdym razem, gdy płacimy kartą Visa za zakupy w punktach oznaczonych logo Visa cash back.

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7862

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane