VIII FRSiH: Hurt nie przetrwa bez detalu

Autor: dlahandlu.pl 6 listopada 2015 10:50

- Nie wchodzimy na razie w biznesowe, finansowe połączenia z sieciami detalicznymi, ale współpracujemy z nimi nad rozwojem struktur detalicznych. Najważniejsze są wspólne działania z odbiorcami detalicznymi, które zapewniają nam i im rozwój - mówił Andrzej Ramotowski, prezes Spółdzielni Obrotu Towarowego Przemysłu Mleczarskiego, na sesji "Rynek dystrybucji. Sektor hurtowej sprzedaży żywności w decydującej fazie przebudowy" podczas VIII Forum Rynku Spożywczego i Handlu.

- Nasza firma to spółdzielnia osób prawnych, właścicielami są spółdzielnie mleczarskie z Podlasia (Mlekpol, Mlekovita, Piątnica), ale forma własności nie ma znaczenia, ważne jest zaangażowanie ludzi w ten projekt. Mamy w swojej ofercie wszystkie produkty mleczarskie dostępne w sklepach. Część z nich jest wytwarzana przez koncerny, część przez lokalne zakłady. Tutaj widzimy pole do działania jako specjalista w danej kategorii, możemy nawiązać współpracę z dużymi hurtownikami - mówił Andrzej Ramotowski.

Panelista zauważył, że wszystkie otwarcia w hurcie po 2005 roku były związane z przejęciami. - Tylko taki model ma rację bytu, jeśli chcemy się rozwijać jako specjalista w danej kategorii - ocenił.

- Planujemy kolejne otwarcia w kraju, będziemy pracować nad dostępnością naszych produktów, oraz szybkością dostaw. Hurt nie przetrwa bez detalu, będziemy tworzyli więzi - podsumował Andrzej Ramotowski.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,99

  • Śr

    7,14

  • Min

    3,97

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4715

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane