Visa z promocją w sklepach Żabka i Freshmarket

Autor: dlahandlu.pl 5 maja 2017 12:27

Do 16 maja potrwa promocja płatności bezgotówkowych Visa organizowana wspólnie z sieciami Żabka i Freshmarket pod hasłem „Ciesz się wiosną z kartą Visa”.

Dokonując płatności kartą Visa w jednym z ponad 4,5 tys. sklepów obydwu sieci, klienci otrzymają specjalne kody promocyjne uprawniające ich do zakupu puszki napoju lub lodów w atrakcyjnych cenach. Wspiera ją intensywna kampania reklamowa obejmująca internet, radio, przestrzenie reklamowe w sklepach Żabka i Freshmarket oraz inne kanały marketingowe partnerów promocji.

Nagrodzone zostaną również sklepy, w których najwięcej konsumentów skorzystało z promocji. Franczyzobiorcy sieci Żabka i Freshmarket, którzy w okresie trwania promocji przyjmą co najmniej 250 transakcji kartami Visa, mogą wygrać bony zakupowe o wartości 500 zł dla każdego nagrodzonego.

- Promocje realizowane z Visa cieszą się dużym powodzeniem wśród konsumentów. Żabka jako lider formatu convenience od lat rozwija pakiet usług dostępnych w naszych sklepach i promuje innowacyjne rozwiązania, które mają ułatwić klientom zakupy. Dlatego chętnie wspieramy naszego partnera w promocji płatności bezgotówkowych. Liczymy też, że dzięki konkursowi dla prowadzących sklepy sieci Żabka i Freshmarket informacje o promocji nie umkną żadnemu klientowi – komentuje Przemysław Tomaszewski, dyrektor ds. rozwoju usług w Żabka Polska.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    8,99

  • Śr

    6,74

  • Min

    5,78

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9060

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane