Vivus Finance nawiązał współpracę z grupą Lagardere Travel Retail

Autor: dlahandlu.pl 28 kwietnia 2017 11:56

Vivus Finance nawiązał współpracę z międzynarodową grupą Lagardere Travel Retail. Dzięki temu jego pożyczki dostępne są w sieci sklepów i salonów prasowych tego operatora. Tym samym, sieć sprzedaży stacjonarnej Vivusa, to już ponad 5 000 punktów.

Lagardere Travel Retail to grupa zarządzająca w Polsce m.in. salonami prasowymi InMedio i Relay oraz sklepami 1Minute, Virgin czy Hubiz – łącznie 720 placówek na terenie całego kraju. Wyróżnia je doskonała lokalizacja, m.in. lotniska, duże dworce, stacje metra czy ważne punkty przesiadkowe. 

Dzięki współpracy Vivus rozszerzy listę punktów, w których klienci mogą ubiegać się o pożyczkę krótkoterminową. Ponadto klient ma możliwość wypłacenia pożyczki w gotówce.
Loukas Notopoulos, prezes Vivus Finance uważa, że kluczem do sukcesu na rynku jest szeroka dostępność oferty. - Bardzo dużo mówi się o dostępie do klienta poprzez różne kanały. Konsumenci mogą dotrzeć do nas zarówno przez telefon komórkowy, jak i zwykłego laptopa. Taka sytuacja ma miejsce w przypadku naszych najbardziej typowych klientów, którzy biorą jedną lub dwie pożyczki w ciągu roku, żeby sfinansować zakupy przez internet. Ale konsumenci robią też zakupy w centrach handlowych, dlatego musimy być dostępni wszędzie, na przykład w salonikach InMedio czy Relay, gdzie klient może wziąć pożyczkę i dostać pieniądze na miejscu – tłumaczy Loukas Notopoulos.

Lagardere Travel Retail sp. z o.o. jest jedną ze spółek wchodzących w skład grupy Lagardère Travel Retail SA, która działa w 21 krajach Europy, Ameryki Północnej i Azji. W Polsce, sklepy grupy Lagardere Travel Retail odwiedza co miesiąc ponad sześć milionów klientów.

Vivus Finance jest liderem rynku pożyczek internetowych w Polsce. 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    2,19

  • Śr

    1,71

  • Min

    1,09

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8535

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 688414

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane