W 2013 r. najmłodsza sieć franczyzowa Kolportera powiększy się o 200 punktów

Autor: Nasz Kolporter, www.dlahandlu.pl 15 stycznia 2013 09:52

W 2013 r. najmłodsza sieć franczyzowa Kolportera powiększy się o  200 punktów

Traf Press wystartował 1 lutego 2012 r. i do grudnia Kolporter podpisał ok. 300 umów z handlowcami, którzy zdecydowali się przystąpić do sieci. W bieżącym roku firma zamierza podpisać kolejnych 200 umów.

- Traf Press jest ofertą kierowaną do właścicieli prywatnych punktów sprzedaży typu kiosk - przypomina Grzegorz Fibakiewicz, wiceprezes zarządu Kolportera, odpowiedzialny za departament dystrybucji prasy. - To przedsiębiorcy, którzy siłą rzeczy mają ograniczone możliwości organizacyjne, ich punkty są niewielkie, nie mogą więc konkurować z placówkami zrzeszonymi w innych sieciach handlowych. Tymczasem obecność w Traf Pressie daje im szanse na lepsze funkcjonowanie, a także, dzięki naszemu wsparciu, na osiągnięcie dodatkowych przychodów. Nic dziwnego, że zainteresowanie współpracą jest duże.

Wszystkie punkty handlowe, zrzeszone w sieci, posiadają wspólną identyfikację wizualną i są oznaczone logiem. Zasady współpracy w ramach sieci Traf Press od początku są takie same: właściciel kiosku lub saloniku, prowadzący działalność gospodarczą i dysponujący umową najmu lokalu lub dzierżawy gruntu, zobowiązuje się sprzedawać w swoim punkcie prasę i usługi terminalowe (doładowania prepaid, akceptacja kart płatniczych, opłacanie rachunków) dostarczane wyłącznie przez Kolportera. Jeśli chce, może również zaopatrywać się w tej spółce w produkty FMCG, a więc papierosy, artykuły tytoniowe, karty telefoniczne, karty prepaidowe, słodycze, lekarstwa OTC, kosmetyki, zabawki. Dodatkowe przychody z tytułu przynależności do sieci, nie licząc dotychczasowych zarobków, mogą w ciągu miesiąca wynieść ok. 1 000 złotych. Znaczenie ma również fakt, że po podpisaniu umowy z Kolporterem właściciel punktu sprzedaży zachowuje dużą samodzielność w prowadzeniu swojego kiosku.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9413

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane