PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

W dwa miesiące Carrefour otworzył 20 sklepów franczyzowych

Autor: www.dlahandlu.pl 11 września 2014 09:21

Na przełomie lipca i sierpnia br. sieć sklepów franczyzowych Carrefour powiększyła się o kolejnych 20 obiektów. Nowe sklepy powstały nie tylko w dużych miastach, jak Katowice, Łódź czy Warszawa, ale także w mniejszych: Bochni, Starym Sączu czy Kołacinie.

Carrefour już od przeszło trzech lat rozwija w Polsce swój koncept franczyzowy, w ramach którego w całym kraju działa ponad 450 sklepów. Ostatnie 20 z nich zostało otwartych w wakacje w 8 województwach i objęło swoim zasięgiem nie tylko duże aglomeracje miejskie (Warszawę, Katowice, Łódź, Kraków, Kielce, Toruń), ale także małe i średnie miasta (Pruszcz Gdański, Bochnię, Stary Sącz, Czyżew) oraz tereny wiejskie (Kołacin, woj. łódzkie). 

- Każda lokalizacja analizowana jest przez nas indywidualnie, a odpowiedni koncept franczyzowy dobierany do lokalnych warunków. Zapewniamy naszym partnerom kompleksowe wsparcie na każdym etapie prowadzenia sklepu - mówi Marek Lipka, dyrektor franczyzy Carrefour Polska.

W I półroczu 2014 roku Carrefour uruchomił 35 sklepów convenience. Sklepy franczyzowe Carrefour Express convenience działają także na stacjach paliw LUKOIL.

Obecnie, pod szyldem Carrefour w Polsce działa około 700 sklepów w różnych formatach: są to hiper- i supermarkety oraz sklepy osiedlowe. Carrefour jest także właścicielem i zarządcą centrów handlowych, skupionych w dużych i średnich miastach.  

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,99

  • Śr

    6,14

  • Min

    4,66

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7690

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 707248

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane