W Kołobrzegu nowe otwarcie sklepu Gama

Autor: dlahandlu.pl 14 czerwca 2017 10:07

9 czerwca została ponownie otwarta Gama nr 1 w Kołobrzegu. Sklep przeszedł remodeling.

Sklep stawia na wybór produktów świeżych: mięsa, wędlin oraz nabiału. Stoisko alkoholowe przekształcono w samoobsługowe.

Społem Kołobrzeg spółka z o. o. powstała z przekształcenia Społem Powszechnej Spółdzielni Spożywców  "Jedność". Spółka prowadzi działalność: handlową w 21 sklepach branży spożywczej i przemysłowej. Sześć placówek funkcjonuje pod szyldem  sieci „ Gama - tradycyjnie dobry wybór”;  produkcyjną w zakładzie piekarsko – ciastkarskim, który został zmodernizowany w ramach projektu, współfinansowanego ze środków UE oraz usługową – wynajem wolnych powierzchni.

Gama to ogólnopolska, spółdzielcza sieć sklepów spożywczych, która zrodziła się w formie koncepcji w 2010 roku z inicjatywy PSD i Spółdzielni Partnerskich, a w czerwcu 2011 w Zakopanem ruszyła pierwsza placówka pod tym szyldem. Sieć bazuje na sklepach już działających oraz nowo otwieranych w ramach Spółdzielni współpracujących z PSD. Celem jej powołania było wsparcie Spółdzielni w podtrzymaniu lojalności dotychczasowych klientów, a jednocześnie pozyskania nowych odbiorców – głównie osób młodych, oczekujących szerokiego wyboru oraz szybkiej, kompleksowej obsługi. W całej Polsce sklepy Gama utrzymują jednolite standardy w zakresie wizualizacji, asortymentu podstawowego i obsługi.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9386

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane