W Łodzi ruszył ósmy sklep z szyldem Gama

Autor: dlahandlu.pl 13 września 2017 09:36

9 września PSS Społem Łódź otworzyła 8. sklep z szyldem Gama.

„Społem” Łódzka Spółdzielnia Spożywców prowadzi działalność handlową w 8 sklepach. - Modernizujemy obiekty handlowe, poprawiamy wygląd i standard placówek. W sklepach wprowadziliśmy nowoczesny system pracy i obsługi klientów. Placówki handlowe naszej Spółdzielni są sklepami osiedlowymi, zapewniającymi zaopatrzenie w podstawowe artykuły spożywcze. Strategia spółdzielni skierowana jest na zaspokojenie indywidualnych potrzeb i oczekiwań klientów - czytamy na stronie PSS w Łodzi.

Gama to ogólnopolska, spółdzielcza sieć sklepów spożywczych, która zrodziła się w formie koncepcji w 2010 roku z inicjatywy PSD (Eurocash) i Spółdzielni Partnerskich, a w czerwcu 2011 w Zakopanem ruszyła pierwsza placówka pod tym szyldem.

Sieć bazuje na sklepach już działających oraz nowo otwieranych w ramach Spółdzielni współpracujących z PSD. Celem jej powołania było wsparcie Spółdzielni w podtrzymaniu lojalności dotychczasowych klientów, a jednocześnie pozyskania nowych odbiorców – głównie osób młodych, oczekujących szerokiego wyboru oraz szybkiej, kompleksowej obsługi. W całej Polsce sklepy Gama utrzymują jednolite standardy w zakresie wizualizacji, asortymentu podstawowego i obsługi.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    7,99

  • Śr

    4,94

  • Min

    2,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8667

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 703894

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane