W maju ruszyło aż 7 sklepów pod szyldem Gama

Autor: www.dlahandlu.pl 4 czerwca 2012 09:29

Tylko w maju zostało otwartych 7 nowych sklepów pod szyldem Gama. Społem Jedność w Lubartowie już trzeci sklep przebrendowało na Gamę .- Pierwsza Gama w Lubartowie po kilku miesiącach działalności została wybrana przez klientów sklepem roku -powiedział Grzegorz Poznański, prezes zarząd lubartowskiej spółdzielni.

Społem Jedność w Lubartowie już trzeci sklep przebrendowało na Gamę .- Pierwsza Gama w Lubartowie po kilku miesiącach działalności została wybrana przez klientów sklepem roku -powiedział Grzegorz Poznański, prezes zarząd lubartowskiej spółdzielni.

- Mieszkańcy Lubartowa zawsze pozytywnie oceniali sklepy naszej spółdzielni, dzisiaj mówią, że potrafimy dostosować się do lokalnego rynku i nie dajemy się konkurencji. Dobrze odebrali remodeling i dostosowanie do sieci Gama. Podobają się kolory wizualizacji, stroje personelu, ale przede wszystkim komfort robienia zakupów - ustawienie sklepu i przejrzystość oferty asortymentowej . Mamy dobre wzrosty sprzedaży na Gamach w stosunku do roku ubiegłego i wzrost liczby klientów, to najlepszy sprawdzian dla nowej sieci - dodaje prezes spółdzielni.

Natomiast Spółdzielnia Społem z Kielc, największa spółdzielnia w grupie PSD zdecydowała się na otwarcia 2 sklepów Gama w jednym dniu. 30 maja na dwóch różnych osiedlach otwierane były 2 przemodelowane pod Gamę sklepy, jeden o powierzchni sprzedaży 414mkw., drugi 140 mkw. Kielecka spółdzielnia ma już 4 sklepy w sieci Gama i zgodnie z zapowiedziami zarządu za miesiąc kolejne 2.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9667

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane