W maju ruszyły cztery sklepy pod szyldem Gama

Autor: www.dlahandlu.pl 15 maja 2012 10:47

Pierwszy pracujący tydzień majowy zaowocował otwarciem czterech nowych sklepów pod szyldem Gama - Tradycyjnie dobry wybór. Pierwsza majowa Gama to zupełnie nowa inwestycja, wybudowana przez Społem w Lidzbarku Warmińskim. Sklep o powierzchni handlowej 400 mkw. jest umiejscowiony w sąsiedztwie zamku lidzbarskiego.

- 63. spółdzielnie Społem współpracujące z Partnerskim Serwisem Detalicznym budują nową markę sklepów. Gama - Tradycyjnie dobry wybór łączy tradycje z nowoczesnością, chcemy pokazać naszym klientom nowy wizerunek , nowoczesne standardy i wysoką jakość usług. Otwieramy dzisiaj 32. Gamę ogólnopolskiej sieci, będziemy konkurować lokalnie i w skali całego kraju wspólnymi narzędziami - powiedział w trakcie oficjalnego otwarcia Jerzy Niedżwiecki Prezes Zarządu PSS Społem w Lidzbarku Warmińskim.

 

Następnego dnia przybyła Gama w Sławnie na wybrzeżu, jest to pierwszy sklep pod nowym szyldem tutejszej spółdzielni Społem. Sklep o powierzchni handlowej blisko 150 mkw. przeszedł remodeling na Gamę.

 

Kolejny dzień to otwarcie sklepu Gama w Grajewie. Sklep ma pow. handlowa 104 mkw. i jest ulokowany w bardzo dobrej lokalizacji.

Ostatnie otwarcie miało miejsce w Chełmie, gdzie w piątek 11 maja ruszył ósmy sklep Gama w tym mieście. Obecnie wszystkie sklepy tej spółdzielni spełniające kryteria sieci Gama mają już nowe szyldy. Nowo otwierana Gama to wizytówka całej sieci, ponieważ jest zlokalizowana przy wjeżdzie do Chełma od strony Lublina, sklep o powierzchni 155 m2 przeszedł remont i otrzymał wszystkie standardy Gamy.

- Ta ósma Gama to nie koniec budowania sieci Gama przez chełmską spółdzielnię, teraz wchodzimy w małe formaty sklepów i będą powstawać mini Gamy i Gamy specjalistyczne. Poszukujemy również nowych, ciekawych lokalizacji w okolicach- powiedział prezes tej spóldzielni Krzysztof Zając.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    1,19

  • Śr

    0,75

  • Min

    0,58

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 10549

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane