W Nowym Targu ruszył piąty Makro Punkt na polskim rynku

Autor: portalspozywczy.pl 25 października 2011 17:24

Kolejna w Polsce hala małego formatu, podobnie jak cztery poprzednie, to rozwiązanie skierowane głównie do klientów z sektora handlu detalicznego. Nowy oddział będzie działał jako filia hali w Krakowie.

W ofercie Makro Punktu, na którą składa się około 4,7 tys. produktów, podstawę stanowią artykuły spożywcze, takie jak konserwy, przetwory, koncentraty spożywcze (np. sosy, przyprawy, zupki), artykuły sypkie, kawa, herbata, a także świeża żywność: nabiał, owoce i warzywa. Nie zabraknie w niej również produktów spożywczych sygnowanych marką ARO i Fine Food. W hali w Nowym Targu są również dostępne podstawowe artykuły biurowe oraz 100 artykułów przemysłowych pierwszej potrzeby.

Powierzchnia Makro Punktu w Nowym Targu wynosi 1500 mkw. Pierwszy Makro Punkt rozpoczął działalność w październiku 2009 w Tarnowie. W 2010 roku otwarto trzy kolejne: w Lesznie, Słupsku i Radomiu.

W Polsce Makro Cash & Carry działa od 15 lat i ma obecnie 33 hale (w tym pięć hal mniejszego formatu - Makro Punkt w Tarnowie, Lesznie, Słupsku, Radomiu i właśnie otwarty obiekt Nowym Targu ). Makro zatrudnia w Polsce około 7,5 tys. osób.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    5,99

  • Śr

    3,85

  • Min

    0,00

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9324

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane