W październiku franczyzowa sieć Carrefour powiększyła się o kilkanaście nowych sklepów

Autor: www.dlahandlu.pl 6 listopada 2013 09:16

W ubiegłym miesiącu powstało 14 nowych sklepów należących do sieci franczyzowej Carrefour. W październiku sklepy z logo Carrefour Express i Globi powstały m.in. w Krakowie, Gdańsku, Warszawie a także w małych miejscowościach, takich jak Tworków (woj. śląskie), Siemoń (woj. kujawsko-pomorskie) i Kłoczew (woj. lubelskie).

- Carrefour to jeden z nielicznych franczyzodawców w Polsce, który również prowadzi własne sklepy i dzieli się swoim know how z partnerami. Pozwala to Carrefour stale dostosowywać swoją ofertę do rzeczywistych potrzeb lokalnego klienta, co wyróżnia ofertę franczyzową sieci na tle konkurencji - mówi Francois Vincent, dyrektor ds. franczyzy i członek zarządu Carrefour Polska.

Każda lokalizacja jest analizowana indywidualnie, a odpowiedni koncept franczyzowy dobierany jest do lokalnych warunków. Sieć współpracuje zarówno z przedsiębiorcami prowadzącymi jednoosobową działalność, jak również z większymi firmami, do których należy kilka sklepów. Sklepy franczyzowe Carrefour Express convenience działają także na stacjach LUKOIL. 

W Polsce Carrefour rozwija sklepy franczyzowe: Carrefour Express minimarket z zielonym logo - sklepy o powierzchni od 100 do 500 mkw., zlokalizowane w dużych, średnich i małych miastach oraz na terenach wiejskich; Carrefour Express convenience z pomarańczowym logo - sklepy samoobsługowe, przeznaczone do lokalizacji typowo miejskich, ich powierzchnia sprzedaży wynosi do 100 mkw., sklepy te oferują dodatkowe usługi, np. możliwość zrobienia ksero, opłacenia rachunków czy doładowania telefonu. Sieć posiada również ofertę współpracy dla właścicieli sklepów w małych miastach i na terenach wiejskich - jest nią Globi. Obecnie w ramach sieci Carrefour w Polsce działa już blisko 400 sklepów franczyzowych.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • odradzam zdecydowanie 2013-11-08 22:52:21

    Ten Wasz system komputerowy to jedna, wielka porażka. Znowu mi wyjeb...ło fakturę, którą wprowadzałem 3 godziny !!! Na mniej chodliwych produktach np. Kubuś GO 0,33 ustawiacie marżę 35%. To jest paranoja co Wy robicie a nie dostosowanie oferty do lokalnego klienta. Prowadzę sklep na wiosce a nie w centrum Warszawy !!!

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8799

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane