PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

W przyszłym roku mają ruszyć kolejne sklepy z logo F1

Autor: Marta Ogonek, dlahandlu.pl 21 września 2010 08:01

Sklep F1 w Kaliszu z każdym miesiącem notuje wzrost obrotów. Jego właściciel, firma Tabak Group w przyszłym roku zamierza uruchomić dwie kolejne placówki własne. Nie do końca jest znana ich dokładna lokalizacja, trwają bowiem rozmowy nad przestrzennym zagospodarowaniem gruntu, który nabyła spółka.

Z wcześniejszych informacji portalu dlahandlu.pl wynika, że nowe sklepy będą powstaną w Lesznie oraz we Wrześni.

Sklepy F1 to rozwiązanie chronione patentem na wizerunek i nazwę F1 na terenie Unii Europejskiej. Sklepy przeznaczone są dla wszystkich klientów zmotoryzowanych, dla tych, którzy nie mają czasu na zakupy w tradycyjnych sieciach.

Przeczytaj także:

Firma Tabak Group skonstruowała ofertę franczyzową, w której za projekt sklepu dla zmotoryzowanych F1, obejmujący projekt budowlany, projekt
zaopatrzenia sklepu, projekt zarządzania personelem Tabak Group chce 130 tys. zł netto. Posiadacze sklepów, zrzeszeni w sieci F1, działać będą na własny rachunek, zachowując jednakowy wizerunek oraz wyłączność na dany obszar w budowie następnych F1.
Sklep będzie działał 365 dni w roku przez 24 godziny. Wynagrodzenia osób zatrudnionych w F1 będą zależały od zysku netto, generowanego przez sklep na danej zmianie.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,90

  • Śr

    3,45

  • Min

    2,58

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8001

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 707248

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane